Strony

piątek, 16 maja 2014

Generator wszystkiego, czyli True Random Generator


Na gwałt potrzebujesz hasła z dużymi i małymi literami, liczbami i znakami specjalnymi? - proszę bardzo. Chcesz wygenerować Kod QR lub kod kreskowy? - nic prostszego. A może, stoisz w kiosku Lotto i blokujesz kolejkę, bo nie wiesz jakie liczby zaznaczyć? - we wszystkich tych przypadkach z pomocą przyjdzie jedna aplikacja - True Random Generator.

Myślę, że wszystkim, którzy czytają ten wpis, przynajmniej raz w życiu przydała by się ta aplikacja. Ileż to razy podczas rejestracji na jakimś forum lub portalu, wpisałeś swoje oklepane hasło, które potrafiłbyś wyrecytować w nocy o północy i spadł na Ciebie grad błędów, na jakże irytującym czerwonym tle, że a to wymagane duże litery, że a to cyfry, wykrzykniki, pytajniki, średniki, kropki, kreski, przecinki itd. Krew jasna człowieka zalewa, bo jak tu wymyślić hasło, zawierające te wszystkie znaki (i jeszcze je zapamiętać :p)? Otworzyć True Random Generator, wpisać długość hasła, zaznaczyć zbiory znaków i wygenerować.

Co jeszcze oferuje nam "Generator wszystkiego"? Bardzo wiele. Na przykład wyniki wirtualnych rzutów kostką o wielkości od 6 do 1000(!!!) ścian, losowanie liczb m. in. z Lotto, a także numery IBAN, Pesel, NIP oraz REGON. W zasadzie jedyne do czego nie polecę tej apki to generowanie kodów QR, ponieważ można w nie wpisać tylko i wyłącznie tekst.

Dodać jeszcze warto, że autor stworzył osobne aplikacje do generowania kodów kreskowych i QR, wyników z kości do gry, haseł oraz liczb losowych. Jest to opcja dla tych, którzy nie potrzebują multum funkcji, a ich potrzeby sięgają tylko jednej. Tutaj link do wszystkich aplikacji tego programisty: Klik

True Random Generator pozostawił po sobie bardzo pozytywne odczucia i myślę, że na długo pozostanie w pamięci mojego telefonu. Ponadto, jako pierwsza pozycja na tym portalu otrzymuje po 5 gwiazdek we wszystkich kategoriach i zostaje włączona do Galerii Sław.


Rozmiar: 283 Kb
Minimalna wersja Androida: 1.6
Link do pobrania: Google Play
Ocena:
Pomysł:       
Wykonanie:  
Przydatność:

1 komentarz:

  1. Fajny Blog. Ja też mam bloga. Zapraszam.
    Www.czytakmialobyc.blox.pl
    Www.hangingtree.blox.pl

    OdpowiedzUsuń